La Roche-Posay ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS Mleczko p/słoneczne dla dzieci SPF 50+ (300ml) WYPRZEDAŻ

La Roche-Posay ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS Mleczko p/słoneczne dla dzieci SPF 50+ (300ml) WYPRZEDAŻ -
Nasza cena: 68.99 zł 36.99 zł
Ilość

La Roche-Posay ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS Mleczko p/słoneczne dla dzieci SPF 50+ (300ml)

DATA WAŻNOŚCI 03/2018

 SPF30/UVA19 (PPD) WYSOKA OCHRONA

Ekran przeciwsłoneczny dla dzieci, nie zawierający środków zapachowych. Odporny na wodę, piasek i pot. Zawiera opatentowane filtry Mexoryl SX i XL, które zapewniają najsilniejszą ochronę. Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry.

Wskazania:
Wrażliwa skóra dzieci. Normalny poziom nasłonecznienia. Innowacja: Wzmocniona ochrona UVA dzięki nowemu systemowi filtrującemu MEXOPLEX. Zawiera kompleks opatentowanych, fotostabilnych filtrów MexorylŸ SX i XL. Ochrona UVA - wyższa niż rekomendacja Komisji Europejskiej.* Formuła ze zminimalizowaną zawartością filtrów chemicznych, aby jeszcze bardziej ograniczyć ryzyko podrażnienia. Zawiera wodą termalną z La Roche-Posay, naturalnie bogatą w Selen o działaniu przeciwrodnikowym i kojącym.
Konsystencja:
Bardzo odporna na wodę, piasek i pot. Łatwa w aplikacji, nietłusta, nieklejąca.
Środki ostrożności:
Nadmiar słońca jest niebezpieczny. Dzieci i niemowlęta należy chronić przed słońcem. Produkty przeciwsłoneczne nie stanowią 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Chroń dziecko za pomocą kapelusza, koszulki i okularów przeciwsłonecznych. Produkt nałożyć przed ekspozycją na słońce i powtarzać aplikację często i obficie, szczególnie po pływaniu i wycieraniu skóry ręcznikiem. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przepłukać je wodą.
 *UVA ULTRA: SPF/PPD < 2,5